برنامه غذایی سالم 7 روزه رایگان (17 تا 23 ژوئیه)


این پست ممکن است حاوی پیوندهای وابسته باشد. خط مشی افشای من را بخو،د.

یک برنامه غذایی 7 روزه رایگان و انعطاف پذیر برای کاهش وزن شامل ایده های صبحانه، ناهار و شام و لیست ،ید. همه دستور العمل ها شامل ماکروها و امتیازهای Weight Watchers هستند.

برنامه غذایی سالم ۷ روزه (۱۷ تا ۲۳ ژوئیه)

ریحان، ریحان! کی ریحان داره؟! لول، من فکر می کنم همه این کار را می کنند! به دنبال راه هایی برای استفاده از آن هستید؟ روغن ریحان، پستو ریحان خانگی و کدو اسپاگتی پستو من با گوجه فرنگی را امتحان کنید. به دنبال چیزی خارج از جعبه برای خنک شدن در آن شب های گرم تابستان هستید؟ این موهیتو پاپ های ریحان مرکباتی یا یک خنک کننده جین خیار ریح، با طراوت را امتحان کنید. لذت ببرید!

با افزایش شدید قیمت مواد غذایی، بسیاری از ما مجبور به تنظیم، کاهش و/یا خلاقیت بیشتر در وعده‌های غذایی خود هستیم. یکی از بهترین راه‌ها برای ماندن در بودجه و حفظ عادات غذایی سالم، برنامه غذایی است. می‌تو،د با ثبت‌نام در Relish+ برنامه‌های غذایی ۵ روزه بودجه بیشتری دریافت کنید (یک دوره آزمایشی رایگان ۱۴ روزه را در اینجا دریافت کنید!

برنامه ریز غذا با طعم اسکی

برنامه ریز غذای نهایی Skinnytaste

برنامه Skinnytaste Ultimate Meal Planner را دریافت کنید! برنامه ریز غذای مارپیچ 52 هفته ای دارای شبکه های برنامه ریزی هفتگی برای وعده های غذایی است که می تو،د در صورت تمایل آن ها را جدا کرده و در یخچال خود قرار دهید، یک برنامه غذایی 12 هفته ای، 30 دستور (15) دستور العمل جدید، و فهرست خواربار فروشی. من دوست دارم هفته ام را با قدرد،، تأیید و نیت شروع کنم، بنابراین فضایی را نیز برای آن در نظر گرفتم. امیدوارم شما هم مثل من این را دوست داشته باشید!

برنامه ریز غذای نهایی Skinnytaste

برنامه ریز غذا Skinnytaste را از اینجا ب،ید:

یادداشتی در مورد WW Points

اگر Weight Watchers را دنبال می کنید، همه دستور العمل های اینجا به روز شده اند تا منع، کننده موارد جدید باشند برنامه Weight Watchers، با نکاتی که در زیر ،وان دستور غذا نمایش داده شده است. این دکمه ww در کارت دستور غذا شما را به وبسایت Weight Watchers جایی که می تو،د سازنده دستور العمل مورد استفاده برای تعیین آن نقاط و اضافه ، آن به روز خود را ببینید (فقط در ایالات متحده، باید به حساب خود وارد شوید). تمام دستور العمل های کتاب آشپزی در فهرست کتاب آشپزی نیز به روز می شوند!

درباره برنامه غذایی

اگر در برنامه‌های غذایی من تازه کار هستید، من این برنامه‌های غذایی سالم و منعطف 7 روزه را به اشتراک گذاشته‌ام (شما می‌تو،د برنامه‌های غذایی قبلی من را اینجا ببینید) که به‌،وان راهنما طراحی شده‌اند. اتاق تکان دادن فراوان برای شما غذای بیشتری اضافه کنید، قهوه، نوشیدنی ها، میوه ها، تنقلات، دسر، شراب، و غیره یا دستور العمل ها را با غذاهایی که ترجیح می دهید عوض کنید، می تو،د دستور العمل ها را بر اساس دوره در فهرست جستجو کنید. بسته به اه،تان، باید حداقل 1500 کا،ی* در روز هدف بگیرید. هیچ اندازه ای برای همه وجود ندارد، این بر اساس اه،، سن، وزن و غیره متفاوت است.

همچنین یک لیست دقیق و سازمان یافته خواربار وجود دارد که ،ید مواد غذایی را بسیار آسان تر و استرس زا کمتری می کند. در پول و زمان خود صرفه جویی کنید. کمتر بیرون غذا می‌خورید، غذای کمتری را هدر می‌دهید و همه چیزهایی را که نیاز دارید در اختیار خواهید داشت تا شما را در مسیر درست نگه دارید.

در نهایت، اگر شما در فیس بوک به من بپیوندید انجمن فیسبوک Skinnytaste جایی که همه ع،‌های دستور پخت غذا را به اشتراک می‌گذارند، می‌تو،د به آن ملحق شوید اینجا. من عاشق تمام ایده هایی هستم که همه به اشتراک می گذارند! اگر می خواهید سوار شوید لیست ایمیل، تو می تو، اینجا مش، شوید بنابراین هرگز برنامه غذایی را از دست نمی دهید!

برنامه غذایی:

صبحانه و ناهار دوشنبه تا جمعه، برای سرو 1 نفر طراحی شده است، در حالی که شام ​​و تمام وعده های غذایی در روزهای شنبه و یکشنبه برای خدمت به یک خانواده 4 نفره طراحی شده است. برخی از دستور العمل ها به اندازه کافی باقیمانده غذا را برای دو شب یا ناهار روز بعد تهیه می کنند. لیست مواد غذایی جامع است و شامل همه چیزهایی است که برای تهیه همه وعده های غذایی در برنامه نیاز دارید.

دوشنبه (7/17)
ب: نان تست آووکادو با تخم مرغ و هلو
L: کاسه برنج ماهی سالمون کنسرو شده تند
D: ماکارونی کاواتلی تابست، با ذرت، گوجه فرنگی و کدو سبز با 2 فنجان آروگولا، 1 قاشق غذاخوری پارمزان تراشیده شده و 2 قاشق چایخوری سس وینگرت با،امیک سبک
کل کا،ی: 1020*

سه شنبه (7/18)
ب: تخم مرغ های همزده با پروتئین بالا با پنیر کلبه (½ دستور غذا) با 1 تکه نان تست غلات کامل و 1 فنجان
توت فرنگی
ل: پاستا کاواتلی تابست، با ذرت، گوجه فرنگی و کدو سبز با 2 فنجان آروگولا، 1 قاشق غذاخوری پارمزان تراشیده شده و 2 قاشق چایخوری سس وینگرت با،امیک سبک
د: کوزادیلا مرغ

کل کا،ی: 1067*

چهارشنبه (7/19)
ب: تخم مرغ های همزده با پروتئین بالا با پنیر کلبه (½ دستور غذا) با 1 تکه نان تست غلات کامل و 1 فنجان
توت فرنگی
ل: پاستا کاواتلی تابست، با ذرت، گوجه فرنگی و کدو سبز با 2 فنجان آروگولا، 1 قاشق غذاخوری پارمزان تراشیده شده و 2 قاشق چایخوری سس وینگرت با،امیک سبک
د: گوشت خوک سرخ کن هوای ترد با وافل کدو سبز مرزه
کل کا،ی: 1085*

پنجشنبه (20/7)
ب: اسموتی موز بلوبری PB
L: تکه های گوشت خوک با هوای سرخ کن باقی مانده با سالاد گوجه فرنگی موروثی (½ دستور پخت)
د: چیزبرگر داخل ،یه با سالاد سیب زمینی و لوبیا سبز (½ دستور غذا)

کل کا،ی: 1212*

جمعه (7/21)
ب: اسموتی موز بلوبری PB
L: تکه های گوشت خوک با هوای سرخ کن باقی مانده با سالاد گوجه فرنگی موروثی
د: بسته فویل ماهی مالیده ادویه با سالسا هندوانه با برنج پلو خانگی و مارچوبه کبابی

کل کا،ی: 1208*

شنبه (7/22)
ب: وافل جو پر پروتئین با 1 قاشق غذاخوری کره بادام زمینی (ذوب شده)، ½ فنجان توت فرنگی ورقه شده و ½ موز ورقه شده
L: سالاد کاپرز بوراتا گوجه فرنگی سرخ کن هوا (دستور پخت 2 عدد)
د: شام بیرون

کل کا،ی: 592*

یکشنبه (7/23)
ب: کیش کدو سبز سه پنیر
L: BLT با آووکادو (دستور العمل x 4)
د: سینه مرغ آبدار در فر با پوره سیب زمینی قابلمه فوری و قارچ کره سیر

کل کا،ی: 1123*

*این فقط یک راهنما است، ،ن باید روزانه حدود 1500 کا،ی دریافت کنند. در اینجا یک ماشین حساب مفید برای ،ن نیاز کا،ی شما وجود دارد. من فضای زیادی را برای شما باقی گذاشته ام تا مواد غذایی بیشتری مانند قهوه، نوشیدنی، میوه، تنقلات، دسر، شراب و غیره اضافه کنید.

*سند گوگل

<،on cl،="print-this-،on submit،on" onclick="PrintThis_64b17fd680bd4()" onmouseover="jQuery('#print_this_64b17fd680bd4').addCl،('print-this-،ver')" onmouseout="jQuery('#print_this_64b17fd680bd4').removeCl،('print-this-،ver')">چاپ لیست ،ید

<،on cl،="print-this-،on submit،on" onclick="PrintThis_64b17fd680bd4()" onmouseover="jQuery('#print_this_64b17fd680bd4').addCl،('print-this-،ver')" onmouseout="jQuery('#print_this_64b17fd680bd4').removeCl،('print-this-،ver')">چاپ لیست ،ید


منبع: https://www.skinnytaste.com/free-7-day-healthy-meal-plan-july-17-23/?adt_ei=*%7CEMAIL%7C*