مشاور مالیاتی در تهران برترین مشاورین در غرب در تهران ~ گروه مشاورین متین | تکس مپ

مشاور مالیاتی در تهران برترین مشاورین در غرب در تهران ~ گروه مشاورین متین | تکس مپ

در این بین امور مالیاتی مختلف ذیل یکی از این دو دسته قرار می‌گیرند. درواقع هر یک از این گرو‌ه‌ها به چند باب و هر باب به چند فصل تقسیم می‌شود. مشاوره و پذیرش نمایندگی در هیاتهای تشخیص (بدوی) و حل اختلاف (تجدید نظر) (ادارات کار، تامین اجتماعی، دارایی و لوایح دیوان اداری) 1-خدمات مشاوره ای درخص… مالکان رستوران های زنجیره ای و غیر زنجیره ای ، تهیه غذا ، کترینگ ، مراکز پخش مواد غذایی آماده به مصرف و همچنین کلیه مراکز کرایه ظروف ، تالار ها و سالن های پذیرایی . اشخاصی که صاحب معادن هستند یا از معادن بهره برداری میکنند ، صاحبان کارخانه ، واحد های تولیدی و … در این بین حسابرسی هایی نیز وجود دارد که جزو موارد خاص محسوب می شوند مانند اصلاح حساب ها، مواقعی که بین شرکا اختلاف وجود دارد و برای کشف این اختلافات حسابرسی صورت میگیرد و حسابرسی در زمان ارزش گذاری شرکت ها.

  • شرکت حسابداری در غرب تهران آماده ارائه خدمات در بخش های مختلف از جمله خدمات مشاوره ای، خدمات حسابداری نرم افزاری، خدمات حسابداری مالیاتی، خدمات حسابرسی و نظارت مالی و… در بالاترین سطح ممکن می باشد.
  • در مشاوره مالیاتی تلفنی شما بدون نیاز به پرداخت هزینه های رفت و آمد و در منزل خود میتوانید در کمال آرامش سوالات مالیاتی را مطرح کنید و بهترین ومناسب ترین پاسخ را دریافت کنید.
  • به‌دلیل تخلف‌های مالیاتی که در این حوزه اتفاق می‌افتد، کارشناسان و بازرسان مالیاتی در این زمینه حساسیت بسیاری دارند.
  • این همان خدماتی است که به بهترین شکل در بهترین مرکز مشاوره مالیاتی تهران می‌توان دریافت نمود.

کارفرما یا مشتری میتواند گاهاً به شرکت مراجعه و نظارت داشته باشد. تمامی اشخاص حقوقی با هر شغل و درآمدی و طبق قانون ۱۱۰ قانون مالیات های مستقیم تمامی اشخاص حقوقی و شرکت ها برای اظهارنامه مالیاتی باید در موعد مقرر سال مالی اقدام کنند. شما میتوانید از طریق تماس تلفنی یا به صورت مجازی از طریق واتساپ بهترین مشاوره مالیاتی را از مجموعه ما دریافت کنید.در صورتی که برای شما امکان مراجعه حضوری وجود داشته ما با کمال افتخار پذیرای شما خواهیم بود. در صورتی که در مشاوره تخصصی مالیاتی اطلاعات جامع و سابقه دارید و قصد ارائه مشاور مالیاتی به افراد را دارید میتوانید با همکاران ما تماس بگیرید و برای استخدام مشاور مالیاتی درخواست تان را ثبت کنید.

تلفن و آدرس اداره کل امور مالیاتی مرکز تهران :

نظارت بر امور مالی یکی دیگر از وظایف مشاور در امور مالیاتی این است که بر مسائل مالی شرکت نظارت داشته باشد و از قانونی بودن تمامی آن ها اطمینان حاصل کند. یافتن استراتژی صحیح پیدا کردن یک مسیر درست برای حل کردن امور مالیاتی شرکت از وظایف مشاور مالیاتی است. وظایف متفاوتی برای مشاور مالیاتی وجود دارد که بر اساس کوچک یا بزرگ بودن سازمان، نقش های وی نیز قابل تغییر است. در زیر برخی از نقش ها و وظایف مشاورین مالیاتی مورد بررسی قرار گرفته است. مالیات و دنیای آن بسیار گسترده و پیچیده است و امکان ندارد با یاد گرفتن چند ماده از قانون، فرد و یا کسب و کار را از مشکلات مالیاتی برهاند.

آدرس حوزه های مالیاتی غرب تهران جهت تشکیل پرونده مالیاتی

این شرکت حسابداری با داشتن افرادی تحصیلکرده و مجرب در زمینه مالی و مالیاتی آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان می باشد. سلام وقت بخیر در صورت معاف بودن از پرداخت مالیات بر ارزش افزوده در حالت فروش ارزش افزوده ای پرداخت نمیکند و همین طور در صورت خرید هم ارزش افزوده ای مطالبه نمیکند. ما مالیات کارتخوان یا دتگاه پوز نداریم و ما در واقع مالیات روی حساب بانکی و فعالیت مادی داریم یعنی بر اساس تراکنش های بانکی مالیات آن تعیین میشود.

مشاوره به مدیران ارشد همراهی و کمک رساندن به مدیران ارشد شرکت به جهت گرفتن تصمیمات درست نیز از جمله وظایفی است که بر عهده ی مشاور مالیاتی شرکت است. میزان مالیات برای هر صنف و کسب وکاری بر اساس یک سری معیار تعیین میشود و در صورتی که مشاور مالیاتی تجربه کافی نداشته باشد ممکن است نتواند به درستی به شما کمک برساند. یکی از مهمترین خدماتی که در مورد مشاوره برای شرکت ها و سازمان های خرد و کلان ارائه میشود ارائه گزارش های مالیاتی مختص مدیران مجموعه است. اگر بتوانید کار مالیاتی خود را در مدت زمان کوتاهی با راهنمایی های یک مشاور مالیاتی متخصص انجام دهید و در عین حال هزینه ای بابت این کار نپردازید برای شما ذلچسب تر خواهد بود.