7 دستور غذای گیاهی که باور نمی کنید وگان هستند –


یا شاید شما یک گیاهخوار با دوستان همه چیزخوار هستید.

آیا می خواهید مهمانان شام خود را فریب دهید تا گیاهخواری را امتحان کنند؟

خسته از پهن ، یک وعده غذایی به ناله «گیاهان از نو؟

یا شاید شنیده باشید که رژیم های غذایی گیاهی:

  1. برای محیط زیست بهتر هستند،
  2. بهبود سلامت روده و
  3. خطر ابتلا به برخی بیماری ها را کاهش دهید.

بنابراین اکنون می‌خواهید یک رژیم گیاهخواری یا گیاهخواری را انتخاب کنید.

مهم نیست که به کدام کمپ تعلق دارید، من این لیست سریع از 7 ایده دستور پخت گیاهخواری را که پر و پر طعم هستند، گردآوری کرده ام!

1. بهترین وگان فلفل قرمز کاری قرمز جهان

بهترین فلفل قرمز وگان کاری قرمز جهان

فلفل قرمز غذای مورد علاقه گوشت خواران است، اما این دستور غذا کاملاً گیاهی است. در این مورد، من از نبات برگر گیاهی Beyond Meat استفاده می‌کنم تا کمی بافت را فریب دهم، اما همه طعم‌ها از ،یب ادویه‌های چیلی و پودر کاری در این دستور پخت به دست می‌آیند. اگر می‌خواهید آن را بیشتر سیر کنید، می‌تو،د سیب‌زمینی یا حتی برش‌های انبه را به فلفل چیلی اضافه کنید و آن را با نان تخت سرو کنید. این مورد علاقه قدیمی من است که بارها به آن بازگشته ام و شرط می بندم که شما هم همین کار را خواهید کرد!

بهترین برای آماده سازی غذای گیاهی

برای دریافت دستور کامل اینجا کلیک کنید.

2. رژیم غذایی مدیترانه ای سوپ توسک،

رژیم غذایی مدیترانه ای سوپ توسک،

رژیم مدیترانه ای مورد علاقه من است که به آن پایبندم و دارم رسما بهترین رژیم غذایی بود برای دو سال متوالی چگونه می تو،د آن را حتی بهتر کنید؟ با ساخت گیاهی! این یک سوپ گرم و دل،ب است که سرشار از طعم و مواد مغذی است تا روز شما را تامین کند و آن را به یک سوپ گیاهی عالی تبدیل می کند که می تو،د آن را به تنهایی میل کنید یا میهمانان شام را خیره کنید. دو قاشق غذاخوری از چاشنی فیت کوک لند همه طعم ها را با هم ،یب کنید، اما ریحان تازه ،د شده این را به گزینه ای عالی در تابستان تبدیل می کند.

برای دریافت دستور کامل اینجا کلیک کنید.

3. بهترین تاکوهای خیاب، وگان کم کربوهیدرات

گوشت گل کلم گردو تاکو وگان

تاکوهای خیاب، وگان؟ خودت میدونی! در این دستور من از گل کلم و گردو (به من اعتماد کنید) برای تقلبی ، گوشت استفاده می کنم. این تاکوها مملو از گرما و مواد مغذی هستند که باعث می شود تا مدت ها پس از اتمام وعده غذایی احساس سیری کنید. ممکن است لازم باشد غذاساز خود را متوقف کرده و راه اندازی کنید و در حالی که پیش می روید کمی مواد را له کنید تا بافت درست شود. اما پاداش واقعی؟ می‌تو،د هنگام مخلوط ، گوشت، طعم آن را بچشید و ادویه‌هایتان را تنظیم کنید تا درست شود.

برای دریافت دستور کامل اینجا کلیک کنید.

4. تاکوهای وگان بولگوگی آهسته پز

آهسته پز وگان بولگوگی کره ای

کی گفته تاکو فقط برای سه شنبه ها هست؟؟ بیایید قطار تاکو را ادامه دهیم! من عاشق دستور العمل های خوراکی ارزان هستم – می تو،د مواد را کنار هم قرار دهید و چند ساعتی راه بروید، بنابراین در وقت و هزینه خود صرفه جویی می کنید. یکی از چیزهای مورد علاقه من در مورد این دستور غذا، شوری بولگوگی است که با تندی تاکو مخلوط می شود. تضمین شده است که ذائقه هر ،ی را فریب دهد!

5. آماده سازی غذای ریزوتو برنج قهوه ای بدون لبنیات

آماده سازی غذای ریزوتو بدون لبنیات

من اغلب می شنوم که افرادی که رژیم های گیاهی را در نظر می گیرند می گویند که می ترسند برخی از غذاهای راحتی مورد علاقه خود را از دست بدهند. اما فکر می‌کنم تا به حال ثابت کرده‌ایم که تقریباً برای هر دستور غذا، از جمله ریزوتو، راه‌حلی وجود دارد. این به ،وان یک غذای جانبی یا به ،وان یک وعده غذایی خود عالی عمل می کند و یکی از غذاهای مورد علاقه من از fitmencook.com است. حقه؟ استفاده از مخمر مغذی برای دادن قوام خامه ای و پنیری به ریزوتو.

برای دریافت دستور کامل اینجا کلیک کنید.

6. باربیکیو وگان با گوشت خوک

یک بار دیگر، ما از جک فروت به ،وان مکمل گوشت دل،ب خود استفاده می کنیم و آهسته پز را روشن می کنیم تا قوام مورد نظر خود را بدست آوریم. اگر به دنبال روشی گیاهی برای لذت بردن از یک وعده غذایی باربیکیو تابست، هستید، این دستور غذای گیاهی عالی است و می‌تو،د گوشت خوک کشیده شده را روی یک ساندویچ یا به تنهایی سرو کنید!

برای دریافت دستور کامل اینجا کلیک کنید.

7. ساده ترین کیک پنیر خام وگان با انواع توت ها

فقط به این دلیل که گیاهی می روید به این م،ی نیست که باید همه چیزهای خوب را کنار بگذارید. نمونه موردی: این چیزکیک گیاهی فوق العاده که به همان اندازه خوشمزه است. این یکی از سریع ترین و ساده ترین دستور العمل های گیاهی در این لیست است، بنابراین مطمئن شوید که هر کدام را که تصمیم به امتحان ، این شاهکار دارید دنبال کنید. باور نمی‌کنید که بتو،د چیزی به این شکل خامه‌ای بدون استفاده از محصولات حیو، درست کنید، و همچنین هیچ‌، را که انتخاب می‌کنید آن را با او به اشتراک بگذارید!

برای دریافت دستور کامل اینجا کلیک کنید.

رونق!

اکنون هفت دستور غذای گیاهی خوشمزه دارید که اگر می‌خواهید خودتان را به چالش بکشید تا برخی از غذاهای مورد علاقه‌تان را با پایه گیاهی تغییر دهید، می‌تو،د امتحان کنید. مطمئن شوید که من را در اینستاگرام تگ می کنید و به من اطلاع دهید که چگونه انجام می شود!
منبع: https://fitmencook.com/7-vegan-recipes-wont-believe-vegan/