11 بهترین کتاب آشپزی گیاهخواری 2023


به اطلاعات آشپزی نیاز دارید؟ این بهترین کتاب های آشپزی گیاهی را بررسی کنید! آنها مملو از دستور العمل های گیاهی خوش طعمی هستند که همه آنها را دوست خواهند داشت.


بهترین کتاب های آشپزی گیاهی


با جدیدترین کتاب آشپزی من عشق و لیمو غذای ساده احساس خوب در 25 آوریل منتشر شد (اکنون برای پیش‌سفارش در دسترس است!)، فکر کردم که جمع‌آوری برخی از بهترین کتاب‌های آشپزی گیاه‌خواری که الهام‌بخش من در آشپزی من بوده‌اند، جالب خواهد بود. من به ،وان یک نویسنده سه بار کتاب آشپزی، از زمان و ت، که برای ایجاد یک کتاب صرف می‌شود قدرد، می‌کنم – تست دستور غذا، نوشتن، عکاسی و موارد دیگر. من برای سایر نویسندگ، که این ،اصر را در کتاب های آشپزی گیاهی هیجان انگیز و قابل دسترس ،یب می کنند، احترام زیادی قائل هستم.

وقتی کتابی می نویسم، هدف من ارائه ایده ها و الهاماتی است که زمان غذای شما را ساده تر، تازه تر و خوشمزه تر می کند. در زیر، من برخی از کتاب‌های آشپزی گیاه‌خواری را گردآوری کرده‌ام که به طور مشابه الهام‌بخش من بوده‌اند. با دستور العمل های گیاهی از طیف وسیعی از غذاها، آنها مملو از نکات آشپزی و غذاهای خوش طعمی هستند که همه (حتی افراد غیر گیاهخوار!) آن را دوست خواهند داشت.

بنابراین، چه بخواهید غذای گیاهی را امتحان کنید یا فقط چرخش دستور غذا را تغییر دهید، من نمی توانم این کتاب ها را به اندازه کافی توصیه کنم. وقتی مطمئن نیستم برای شام چه درست کنم، همیشه سراغ یکی از آنها می روم. امیدوارم این بهترین کتاب های آشپزی گیاهی برای شما نیز منابع ضروری باشد!

انتخاب های برتر من:

 1. جدیدترین کتاب آشپزی من: Love & Lemons Simple Feel Good Food – پیش ،ید در: آمازون | بارنز و ،ل | IndieBound | کتابفروشی | Amazon.ca | فصل های نیلی | فروشگاه محلی
 2. کتاب آشپزی روزمره من: عشق و لیمو هر روز – 21.49 دلار در آمازون
 3. اولین کتاب آشپزی من: کتاب آشپزی عشق و لیمو – 28.49 دلار در آمازون
 4. بهترین گیاهخوار مرتفع: Plenty توسط Yotam Ottolenghi – 17.89 دلار در آمازون
 5. کتاب آشپزی بهترین غذاهای کامل: در خانه در آشپزخانه کل غذا اثر امی چاپلین – 23.70 دلار در آمازون
 6. بهترین ها برای شب های هفته: شرق توسط میرا سودا – 20.99 دلار در آمازون
 7. بهترین برای مبتدیان: آشپزی گیاهی برای همه اثر دبورا مدیسون – 37.34 دلار در آمازون
 8. بهترین برای سهم CSA شما: شش فصل اثر جاشوا مک فادن – 24.99 دلار در آمازون
 9. بهترین برای الهام گرفتن: روشی مدرن برای غذا خوردن نوشته آنا جونز – 35 دلار در آمازون
 10. بهترین ها برای وگان های جدید: پاور پلیتس توسط جنا همشاو – 18.99 دلار در آمازون
 11. بهترین ها برای فل،یتری ها: گیاهخواران روز هفته نوشته جنی روزنستراک – 20.99 دلار در آمازون

بررسی بهترین کتاب های آشپزی گیاهخواری


عشق و لیمو غذای ساده احساس خوب


آ،ین کتاب من در بهار امسال منتشر می شود، اما اکنون برای پیش ،ید در دسترس است! این کتاب برای دو نوع آشپز است: ،، که دستور پخت های ساده ای را دوست دارند که می توانند همین الان درست کنند و ،، که دوست دارند از قبل برنامه ریزی کنند. این غذا برای سهولت در خوردن غذاهای گیاهی تازه و خوش طعم طراحی شده است، این دستور العمل ها پر از دستور العمل هایی است که با موادی که در دسترس هستند (مانند سوپ های یک قابلمه و شام تابه ای) و موارد دیگر که برای تهیه غذای آماده عالی هستند (مانند سالادهای محکم و قابل بسته بندی و لاز،اهای گیاهی).

اما دستور العمل ها فقط شروع هستند! این کتاب آشپزی همچنین شامل هشت برنامه غذایی 3 روزه با دستورالعمل های آماده سازی گام به گام و نمودارهای زیبا (مانند راهنمای کاسه غلات، مخلوط ، و تطبیق تاکوهای گیاهی، و موارد دیگر!) است که به شما کمک می کند در آشپزی خود خلاق شوید.


عشق و لیمو هر روز


این کتاب بزرگ و زیبا مملو از غذاهای گیاهی برای هر من،تی است، از شام‌های سریع هفته گرفته تا وعده‌های غذایی تعطیلات. همچنین شامل نمودارهای آشپزی مفیدی است (ی،ی نحوه تفت دادن هر سبزی، شبکه ای بزرگ از سس های سالاد با 5 ماده) و منابع (مانند فهرستی از ابزارهای آشپزخانه که واقعاً به آنها نیاز دارید) که شما را به آشپزی خانگی مطمئن تر و مدبرتر تبدیل می کند. .


کتاب آشپزی عشق و لیمو


این اولین کتاب آشپزی است که من منتشر کردم، و هنوز هم یک کتاب عالی است – مخصوصاً اگر مواد تازه خاصی دارید که می خواهید از آن استفاده کنید. این برنامه که بر اساس سبزیجات از A تا Z سازماندهی شده است، طراحی شده است تا به شما کمک کند از یافته های بازار کشاورزان خود بیشترین استفاده را ببرید. دستور العمل ها بسیار ساده هستند و از حداقل مواد اولیه استفاده می کنند تا به شما کمک کنند محصولات فصلی را در بهترین حالت خود به نمایش بگذارید!


Plenty توسط Yotam Ottolenghi


اگر گیاهخوار هستید، Ottolenghi نامی است که باید بد،د. او از تأثیرات خاورمیانه استفاده می کند و دستور العمل های سبزیجات هیجان انگیزی را تهیه می کند که طعم های با کیفیت رستوران را به آشپزخانه خانه شما می آورد. این کتاب آشپزی کاملاً گیاهی است، اما برخی از دستور العمل ها کمی پیچیده هستند. اگر به دنبال گزینه‌های سریع‌تر و آسان‌تر هستید، توصیه می‌کنم با یک کتاب دیگر Ottolenghi شروع کنید. Ottolenghi ساده. این کاملاً گیاهی نیست، اما تعداد زیادی دستور العمل سبزیجات افسانه ای (و، خوب، ساده!) دارد.


در خانه در آشپزخانه کل غذا اثر امی چاپلین


من عاشق غذاهای گیاهی در رستوران سابق امی چاپلین، Angelica Kitchen در نیویورک شدم. این اولین کتاب آشپزی او، تأثیر زیادی بر آشپزی من داشته است. دستور العمل ها همه از مواد غذایی کامل برای ایجاد وعده های غذایی خوش طعم و مغذی بدون گوشت استفاده می کنند. تعدادی از دستور العمل های این کتاب به طور نسبی درگیر هستند، اما بخش بزرگی از دستور العمل های آشپزی را نیز شامل می شود که پایه های عالی برای پخت و پز مبتنی بر گیاه هستند.


شرق با اندازه گیری ترس


آیا متوجه می شوید که همان دستور العمل های شام شب هفته را دوباره و دوباره و دوباره درست می کنید؟ این کتاب آشپزی سرشار از غذاهای گیاهی و گیاهی است که می‌خواهید به چرخش خود اضافه کنید. همه دستور العمل ها از غذاهای مختلف آسیایی الهام گرفته شده اند و شامل راه های خلاقانه بسیار زیادی برای استفاده از سبزیجات هستند.


آشپزی گیاهی برای همه توسط دبورا مدیسون


اگر به تازگی وارد آشپزی گیاهخواری شده اید، این کتاب یک راهنمای جامع فوق العاده است. ممکن است یکی از قدیمی ترین کتاب های آشپزی در این لیست باشد، اما دستور العمل های آزمایش شده و واقعی دبورا مدیسون هرگز از مد نمی افتد. این شامل بیش از 1400 مورد از آنها است – قطعاً چند مورد دلخواه پیدا خواهید کرد!


شش فصل اثر جاشوا مک فادن


سلب مسئولیت: این کتاب کاملا گیاهی نیست. اما اگر عاشق سبزیجات هستید، به آن در مجموعه خود نیاز دارید. این یک منبع فوق العاده برای پخت و پز و غذا خوردن فصلی است. این کتاب که به صورت فصل به فصل و سپس بر اساس سبزیجات سازماندهی شده است، به شما یاد می دهد که چگونه بهترین محصول را در هر زم، از سال آماده کنید، ذخیره کنید و انتخاب کنید. دستور العمل ها به سطوح مختلف مهارتی می پردازند، از طرف های ساده گرفته تا خطوط اصلی مرتفع، اما همه آنها طعم و مزه های زیادی را با چند ،یب خوب انتخاب شده ارائه می دهند.


روشی مدرن برای غذا خوردن نوشته آنا جونز


وقتی در آشپزخانه به دنبال الهام گرفتن هستم، همیشه به آنا جونز مراجعه می کنم. A Modern Way to Eat اولین کتاب آشپزی او است و یک نقطه دائمی روی میز من دارد. به زیبایی عکاسی و طراحی شده است، و مملو از دستور العمل های گیاهی مبتکرانه است. همچنین شامل ویژگی هایی مانند نمودارهای جریان گرافیکی و لیست هایی است که ایده های خلاقانه و سریعی را برای تبدیل سبزیجات و سایر مواد گیاهی به وعده های غذایی خوشمزه ارائه می دهد.


پاور پلیت های جنا همشاو


اگر کنجکاو هستید که گیاهخوار شوید (یا فقط غذاهای گیاهی بیشتری را به رژیم غذایی خود اضافه کنید)، این کتاب آشپزی یک مکان عالی برای شروع است. دستور العمل ها از مواد در دسترس برای ایجاد وعده های غذایی مفرح و گیاهی با تعادل تغذیه ای استفاده می کنند. شما همچنین نمی تو،د با جدیدترین کتاب آشپزی Gena اشتباه کنید، هفته وگان، که بر روی آماده سازی غذا متمرکز است.


گیاهخواران روز هفته نوشته جنی روزنستراک


اگر علاقه مند به خوردن گوشت کمتر هستید اما نمی د،د از کجا شروع کنید، گیاهخواران روز هفته کتاب آشپزی برای شماست! این برنامه برنامه ای برای خوردن بیشتر وعده های غذایی گیاهی ارائه می دهد که در دسترس و سرگرم کننده است، و مملو از دستور العمل های ارزشمند است که بر هر گوشت خواری پیروز می شود.

از حمایت شما از Love & Lemons و همه کتاب های آشپزی من بسیار سپاسگزارم، و شما هنوز هم می تو،د پیش ،ید کنید غذای ساده احساس خوب قبل از اینکه بهار امسال بیرون بیاید این غذا پر از سبزیجات بسیار رضایت بخش است (به طور جدی شام های زیادی!)، سالادهای پر جنب و جوش، غذاهای راحت و راحت، دسرهای فصلی، و همه چیز در این بین! تعدادی از دستور العمل های مورد علاقه من عبارتند از: کاسه های ماست تاهینی مرزه، انچیلاداهای گل کلم خامه ای، سوشی گیاهی بوریتوس و میله های کیک هویج فریزر. من نمی توانم صبر کنم تا بشنوم موارد مورد علاقه شما چیست!

اطلاعات بیشتری در مورد کتاب می خواهید؟ اینجا نگاهی گذرا پیدا کنید!

قیمت ها در زمان انتشار دقیق بود.


منبع: https://www.loveandlemons.com/best-veget،-cookbooks/