21 دستور تهیه مارچوبه در بهار


با بهترین دستور العمل های مارچوبه ما بهار را جشن بگیرید! تازه، روشن، و آسان برای تهیه، آنها شامل پاستا، ریزوتو، سالاد، مخلفات، و بیشتر.


دستور العمل های مارچوبه


به محض اینکه متوجه اولین نشانه های بهار می شوم، شروع به خیال پردازی در مورد دستور العمل های مارچوبه می کنم. اگر نرگس‌ها را ببینم که جلوی خانه همسایه تیراندازی می‌کنند، هوس یک فریتاتا مارچوبه می‌کنم. اگر نگاهی اجمالی به شکل گیری جوانه های سبز روی درخت داشته باشم، یک کاسه سوپ مارچوبه می خواهم. و اگر دما از 60 درجه فارنهایت بالاتر رفت، من در حال حاضر در خواربارفروشی هستم و مواد لازم برای پاستا پریماورا را تهیه می کنم. چه می توانم بگویم؟ پس از یک زمستان طول، پر از سبزیجات ریشه دار و کدو، دستور العمل های مارچوبه یک تغییر هیجان انگیز است. آنها تازه، روشن و اغلب سریع آماده می شوند – آغازی برای آشپزی آسان و خنک که من دوست دارم در طول بهار و تابستان انجام دهم.

اگر مطمئن نیستید با این سبزی سبز بهاری از کجا شروع کنید، من بهترین دستور العمل های مارچوبه خود را در زیر گردآوری کرده ام. آنها از اصول اولیه مانند مارچوبه کبابی و مارچوبه برشته گرفته تا سالاد، پاستا، پیتزا و غیره را شامل می شوند. چند مورد را برای امتحان ، در این فصل انتخاب کنید! اگر از من بپرسید، هیچ راه بهتری برای جشن گرفتن بهار وجود ندارد.

دستور العمل های ضروری مارچوبه

به این دستور العمل های آسان مارچوبه مانند مارچوبه 101 فکر کنید! آنها به شما یاد می دهند که چگونه آن را به سادگی تهیه کنید و اجازه دهید طعم تازه و بافت لطیف و ترد آن بدرخشد.


طرز پخت مارچوبه


طرز پخت مارچوبه
اگر اولین باری است که دستور پخت مارچوبه را می‌پزید، این پست یک مکان عالی برای شروع است! این روش‌های من برای برشته ،، کباب ،، و بلانچ ، مارچوبه را تجزیه می‌کند.


مارچوبه تفت داده شده


مارچوبه سرخ شده
این مارچوبه سرخ شده به سادگی با روغن زیتون و آب لیمو تهیه شده است، سریع، خوشمزه و همه کاره است! آن را به ،وان غذای جانبی سرو کنید، آن را روی پولنتا بریزید یا در املت قرار دهید.


مارچوبه بو داده


مارچوبه بو داده
نیزه های ترد را مستقیماً از روی ورقه پخت ببلعید، یا آنها را با سس شوید خامه ای بریزید تا یک غذای جانبی بهاری خیره کننده داشته باشید.


مارچوبه سرخ کن بادی در سبد سرخ کن بادی


هوا سرخ کن مارچوبه
اگر سرخ کن بادی دارید روی این ظرف نخوابید! این یکی از دستور العمل های مورد علاقه من برای مارچوبه است زیرا نکات آن به طرز خوشمزه ای قهوه ای و ترد می شود. به علاوه، 5 ماده لازم است و در 10 دقیقه پخته می شود!


دستور تهیه مارچوبه کبابی


مارچوبه کبابی
انتهای چوبی مارچوبه را جدا کنید، آن را با مقداری روغن زیتون، نمک و فلفل بریزید و روی گریل بگذارید! در کمتر از 15 دقیقه، آبدار و کمی زغالی می شود – غذای جانبی آسان و عالی برای آشپزی بهاره.


دستور تهیه مارچوبه ترشی


ترشی مارچوبه
وقتی شیشه ای از این مارچوبه ترشی را در یخچال دارم، هرگز نمی توانم در مقابل بیرون آوردن چند ساقه برای میان وعده بعد از ظهر مقاومت کنم. آنها ترد، تند و با طراوت هستند. اگر آنها را مستقیماً از شیشه نمی‌خورم، دوست دارم آنها را در سالاد بریزم و به بشقاب‌های خامه‌ای بهار اضافه کنم.

طرز تهیه پاستا بهاری با مارچوبه

وقتی می خواهم یک دسته مارچوبه را به یک وعده غذایی کامل تبدیل کنم، اغلب به سراغ پاستا می روم. این یک بوم عالی برای طعم‌های روشن و تازه بهاری است، و من دوست دارم که چگونه بافت جویدنی و آل دنته آن با نیزه‌های تند پخش می‌شود.

اورزو خامه ای با مارچوبه و نخود فرنگی، صفحه 115 از غذای ساده احساس خوب
ممکن است این دستور غذا را از روی جلد کتاب آشپزی جدید من تشخیص دهید، غذای ساده احساس خوب! برای من بهار در بشقاب است. پوست لیمو، گیاهان تازه، و سبزیجات سبز رنگ شده روی تختی از پاستا ارزو قرار دارند. اورزو در اینجا حالت‌های مشخصی از ریزوتو دارد (خیلی خامه‌ای!)، اما در ،ری از زمان پخته می‌شود و این غذا را به گزینه‌ای عالی برای یک شب هفته بهاری تبدیل می‌کند.


پاستا با سبزیجات


پاستا با سبزیجات
این غذا یکی از وعده های غذایی من در ماه ژوئن است، زم، که مارچوبه هنوز فصل است اما گوجه فرنگی و کدو سبز تابست، نیز شروع به پیدایش کرده اند. بسته بندی شده با سبزیجات رنگارنگ و تزئین شده با ریحان، به طرز دیوانه کننده ای تازه و خوش طعم است. و بهتر از همه، شما می تو،د آن را روی میز در 30 دقیقه صاف داشته باشید!


دستور تهیه تالیاتل با نخود و مارچوبه


تالیاتل با مارچوبه و نخود فرنگی
یک سس خامه ای سبک بادام هندی این ماکارونی نخود، سبزی و مارچوبه را می پوشاند. آن را با شراب سفید مورد علاقه خود برای یک شام شب ،ما سرو کنید.

دستور العمل های بیشتر مارچوبه برای شام

پاستا احساس نمی کنید؟ در عوض یکی از این دستور العمل های مارچوبه را برای شام درست کنید!

تابه فنری با فتا پخته شده، صفحه 135 از غذای ساده احساس خوب
سازمان بهداشت جه، نمی کند عاشق یک شام تابه ای؟! این دستور، از کتاب آشپزی جدید من است غذای ساده احساس خوب، همه آن چیزی است که در یک شب هفته بهاری می خواهم. من پنیر فتا غنی و تند را در کنار مارچوبه و سیب زمینی تفت می دهم. سپس، من آن را با یک سس لیموی روشن و پاشیدن سبزی تازه سرو می کنم. خیلی راحت و خیلی خوشمزه است!


بهترین دستور العمل های مارچوبه - پیتزای سیب زمینی و مارچوبه در بازار کشاورزان


کشاورزان پیتزای سیب زمینی و مارچوبه را به بازار عرضه می کنند
وقتی نیزه‌های مارچوبه ضخیم‌تری دارم، اغلب از پوست‌کن سبزیجات استفاده می‌کنم تا آنها را به صورت نواری برش دهم. آنها در سالاد یا روی نان تست عالی هستند، اما من به خصوص آنها را در این پیتزای بهاری دوست دارم. به جای پختن آنها روی پیتزا، آنها را با آب لیمو می پوشانم و بعد از خارج شدن از فر به ،وان تزئین خام اضافه می کنم. آنها کنتراست تازه و عالی را با پنیر ذوب شده و پوسته دل،ب ارائه می دهند!


یک نوع غذای ایتالیایی که با مارچوبه - برنج و شراب تهیه میشود


یک نوع غذای ایتالیایی که با مارچوبه – برنج و شراب تهیه میشود
،ی، آرامش بخش، لیمویی و روشن است. هرچه گیاهان تازه بیشتری را روی آن بچینید، بهتر است. به مقداری پنیر پارمزان هم نه نمی گویم!


دستور پخت سوپ مارچوبه


سوپ مارچوبه خامه ای
این سوپ بهاری بدون هیچ خامه ای خامه ای خوشمزه است. در عوض، مارچوبه، سیب زمینی و نخود مخلوط شده، بافت خوش طعم آن را ایجاد می کند.

مارچوبه با تخم مرغ عالی می شود

وقتی مارچوبه در بهترین حالت خود است، من می خواهم آن را برای هر وعده غذایی در روز، صبحانه بخورم! این دستور العمل های تخم مرغ با مارچوبه کار را آسان می کند.


طرز تهیه فریتاتا


چگونه فریتاتا درست کنیم
اگر من میزبان برانچ عید پاک یا روز مادر هستم، احتمال زیادی وجود دارد که فریتاتا مارچوبه در منو باشد. درست ، آن بسیار آسان است (ما در مورد یک تابه و 30 دقیقه صحبت می کنیم)، و همیشه موفق است!


تخم مرغ پخته شده با مارچوبه و نخود فرنگی


تخم مرغ پخته شده
مارچوبه تفت داده شده، نخود فرنگی، گیاهان تازه و پنیر فتا این تخم مرغ های پخته شده ظریف را افزایش می دهند.


دستور پخت کاسرول صبحانه سالم


کاسرول صبحانه سالم
این کاسرول صبحانه پر از سبزیجات بر اساس غذای مخصوص برانچ مادرم است. این یک راه آسان و خوشمزه برای خدمت به جمعیت است. پاداش: باقیمانده غذا برای صبحانه یا ناهار (خوب، حتی شام!) روز بعد عالی است.


املت پر از مارچوبه سرخ شده، فتا و آووکادو


طرز تهیه املت
صبحانه ایده آل بهاری من! تخم‌مرغ‌های نرم و کرکی اطراف آووکادو خامه‌ای، پنیر بز، شاخه‌های نخود و مارچوبه سرخ شده را احاطه کرده‌اند. با نمک و فلفل سیاه تازه مزه دار کنید.

مارچوبه را به سالادهای بهاری خود اضافه کنید

تند، سبز و تازه، هر سالادی را طعم بهار می کند.


سالاد بهاری روشن


سالاد بهاری روشن
چیزهای زیادی در مورد این سالاد بهاری روشن وجود دارد – مارچوبه لطیف، نخود ترد، آووکادوی خامه ای، کاهوی لطیف… اما ،مت مورد علاقه من ممکن است وینگرت پستو باشد. تهیه شده با روغن زیتون، سیر، ریحان و لیمو، به این دستور غذایی با طراوت می افزاید.


سالاد مارچوبه


سالاد مارچوبه
کی گفته برای تهیه سالاد بهاره به کاهو نیاز دارید؟! در اینجا، مارچوبه بلانچ شده پایه سالاد را تشکیل می دهد، بدون نیاز به برگ! من آن را با تربچه، فتا، آجیل کاج برشته شده، و نم نم زیاد از سس آووکادوی خامه ام پر می کنم.


بهترین دستور العمل های مارچوبه - سالاد فارو لیمو-آویشن با مارچوبه کبابی


سالاد فارو با مارچوبه کبابی
مارچوبه کبابی دودی، کیپر شور، و تربچه ترشی تند بازی می کند. یک سس لیمو-آویشن معطر آن را به هم پیوند می دهد.


کینوا بهاره با تخم مرغ رنده شده، مارچوبه و پیاز ترشی


کینوا بهاره با مارچوبه، نخود و پیاز ترشی
سه واقعیت جالب در مورد این سالاد دل،ب بهاری:
1) دارای دو سس (با نام مستعار تن طعم).
2) تخم‌مرغ‌های پخته شده رنده‌شده حاوی پروتئین هستند.
3) برای ناهار کاملا بسته بندی می شود! آماده سازی غذای هفتگی=حل شد.


دستور پخت مارچوبه برشته شده


مارچوبه بو داده

خدمت 4

  • 1 دسته مارچوبه، انتهای چوبی بریده شده
  • روغن زیتون اضافی، برای نم نم نم باران
  • نمک دریا و فلفل سیاه تازه آسیاب شده
  • قاچ لیمو، برای فشردن
  • فر را با دمای 425 درجه فارنهایت گرم کنید و یک ورقه پخت را با کاغذ روغنی بپوش،د. نیزه ها را با روغن زیتون بریزید و نمک و فلفل بزنید و روی سینی فر پهن کنید.

  • به مدت 12 دقیقه یا تا زم، که نیزه ها کمی ترد و لطیف شوند بپزید. با لیمو فشرده شده و سرو کنید.


منبع: https://www.loveandlemons.com/asparagus-recipes/

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار برچسب خورده با