5 دستور العمل آخر هفته طولانی برای هر رژیمی


من لیستی از پنج دستور غذای مورد علاقه خود در تابستان برای باربیکیو تهیه کرده ام که می تو،د این آ، هفته بدون توجه به اینکه افراد حاضر در میز شما مش، چه رژیم غذایی هستند، از آنها لذت ببرید. اینها همچنین دستور العمل های مقرون به صرفه ای هستند که می تو،د نسبتاً سریع آنها را جمع آوری کنید، بنابراین می تو،د زمان بیشتری را برای لذت بردن از استراحت و آرامشی که همه ما در این آ، هفته به آن نیاز داریم صرف کنید!

برگر TexMex Enchilada

این همبرگر #TexasStrong برای گوشتخواران حاضر است. در مجموع این دستور پخت فقط 15 دقیقه طول می‌کشد تا این دستور غذا را کامل کنید، و اگر این آ، هفته دهان زیادی دارید، ایده‌آل است. من از گوشت ،میش کوهان دار امریکایی استفاده می کنم اما می تو،د با خیال راحت هر پروتئینی را که ترجیح می دهید جایگزین کنید. گریل (یا ماهیتابه ن،ب) را روشن کنید و برای چیزهای خوب TexMex آماده شوید!

من فقط از این یکی سیر نمی شوم، زیرا اگر درست انجام شود، قول می دهم می تو،د تقریباً هر ،ی را گول بزنید که فکر می کند در حال خوردن گوشت است. جک فروت بسیار خوب عمل می کند تا بافت گوشت خوک کشیده شده را تقلید کند! شما می خواهید این یکی را از صبح با استفاده از اجاق گاز آهسته خود شروع کنید، و من قول می دهم که صبر ، ارزشش را دارد. یک تغییر وگان در یک ک،یک تابست، که همه از آن لذت خواهند برد!

اگر شما یا ،ی که برایش غذا می‌پزید رژیم کتو دارد و از همبرگرهای روی «نان‌ها» که اصلاً نان‌پز نیستند، خسته شده‌اید، یک ایده دارم: آن را عوض کنید! گریل مک، عالی برای غذاهای دریایی است و این گوش ماهی های پیچیده شده با بیکن سرشار از طعم و چربی های سالم و پروتئین هستند که رژیم کتو در اولویت قرار دارد. حتی اگر قصد ندارید کتو انجام دهید، اگر می‌خواهید این آ، هفته اوضاع را کمی تغییر دهید، اینها گزینه خوبی هستند. یا اگر می خواهید یک میان وعده خوشمزه تهیه کنید تا بین وعده های غذایی همه را ببندید.

تهیه غذای برگر یون، بوقلمون مدیترانه ای

این یک دستور غذای آماده است، اما می توان آن را به راحتی به یک وعده غذایی برای خانواده/مهمانان این آ، هفته تبدیل کرد. به علاوه، کاملاً خوشمزه است، بنابراین نمی خواهید در آن چرت بزنید. این به راحتی یکی از دستور العمل های مورد علاقه من است که از کتاب آشپزی من خارج شده است، نه تنها به این دلیل که رژیم غذایی مدیترانه ای من، است، که بهترین رژیم غذایی من است، بلکه به این دلیل که کاملاً مزه دار است! بوقلمون، فتا و زیتون با هم ،یب می شوند تا یک نبات خوشمزه و آبدار درست کنند که می تو،د آن را با پیتا یا روی نان سرو کنید.

نبات ماهی سالمون تند

من عاشق این بودم که این قیمه های ماهی قزل آلا درست شد و به شما هم قول می دهم این کار را انجام دهید. ماهی قزل آلا و آووکادو هر دو سرشار از چربی های سالم از جمله امگا 3 و 6 هستند، و اگر به جای نان برگر از قارچ پورتابلو کبابی استفاده می کنید، می تو،د آن را برای ،، که حساسیت دارند، بدون گلوتن نگه دارید. این یک گزینه طعم‌دار است که می‌تو،د با شماره‌گیری ادویه‌ها به بالا یا پایین، آن را مطابق میل خود سفارشی کنید.

رونق!

امیدوارم تصمیم بگیرید که یک یا چند یا همه این دستور العمل ها را این آ، هفته امتحان کنید. اگر این کار را کردید، حتماً در زیر کامنت بگذارید یا من را در اینستاگرام تگ کنید @FitMenCook بنابراین من می توانم شما را در مورد داستان خود فریاد بزنم!
منبع: https://fitmencook.com/5-perfect-long-weekend-recipes/