6 کتاب‌ که سال گذشته معروف و پرفروش شدند دیجی‌کالا مگ

6 کتاب‌ که سال گذشته معروف و پرفروش شدند دیجی‌کالا مگ

او برای تعبیر خوابش، نزد زن کولی می رود و او توصیه می کند تا سانتیاگو به مصر دانلود اپلیکیشن فراکتاب برود. او تصمیم می گیرد تا گله گوسفندان خود را بفروشد و سفر شخصی خود را شروع کند. او به کاروانی پیوست که در آن مردی وجود داشت که در حال تحصیل کیمیاگری بود. کمدی الهی دانته آلیگیری نویسنده و شاعر مشهور ایتالیایی یکی دیگر از اشعار برتر ادبیات نمایشی را خلق کرده و در آن داسان سفر خود به دوزخ و بهشت را روایت می کند.

چه ماموریتی در این جهان دارید؟

رمان کوری blindness دستمایه عدالت اجتماعی است و نویسنده تلاش دارد تا با اغراق در برخی مفاهیم، بی اعتنایی انسان ها به ذات خود را نمایان کند. رسالت شما در زندگی چیست؟ چه ماموریتی در این جهان دارید؟ در این کتاب می آموزید که چگونه به سمت رویاهای خود پیش بروید. البته برخی محققین اعتقاد دارند پائولو کوئلیو در این کتاب از عرفان شرقی و اسلامی اقتباس کرده و از سلوک و روش عرفایی چون مولانا بهره گرفته است. او که در دوران جوانی به ایران سفر کرده است، تحت تاثیر عرفان شرقی و مناسک سنتی ایرانی قرار گرفته و پس از سالها توانست کیمیاگر را بوجود بیاورد. در سالهای اخیر کتاب کیمیاگر نیز بسیار مورد توجه قرار گرفت و به تیراژ 80 میلیونی رسید. پائولو کوئلیو در این کتاب به داستان چوپانی بنام سانتیاگو اشاره می کند که قدم در یک سفر دور و دراز می گذارد تا به گنجی بزرگ برسد.

یوهانا اشپیری این بار یک رمان معروف در دنیای معصوم کودکانه را روایت می کند. هایدی دختر بچه 5 ساله ای است که درست یکسال پس از تولد، مادرش را از دست می دهد و خاله اش سرپرستی او را به عهده می گیرد. در ادامه خاله هایدی کار جدیدی در شهر فراکفورت پیدا می کند و دیگر نمی تواند از او مراقبت کند.

  • این رده‌بندی بر اساس فروش هر ناشر در کتاب‌فروش‌های سراسر کشور توسط خود ناشران انجام شده است.
  • برادرش به نظر می‌رسد علاقه‌ای به او ندارد و شغل و گربه‌ی محبوبش «ولتر» را هم به‌زودی از دست می‌دهد.
  • نویسنده کتاب‌های جادویی و پرفروش هری پاتر، جی کی رولینگ، از محبوبیت جهانی برخوردار است و سری کتاب‌های نوشته شده توسط او جزو پرفروش‌ترین کتاب‌های تاریخ به شمار می‌روند.
  • کتاب عادت‌های اتمی برای کسانی که در مواجهه با مشکلات و چالش‌های زندگی دچار نگرانی و شکست می‌شوند، بسیار مناسب بوده و یکی از بهترین کتاب های موفقیت است.
  • این کتاب یکی از سه گانه او با نام فرشتگان و شیاطین است که بارها تجدید چاپ شده است و یک فیلم هالیوودی نیز با اقتباس از این داستان ها در سال 2006 با بازی تام هنکس به روی پرده سینما رفته است.
  • خیلی از کاربران ممکن است نقل قول‌هایی از کتاب مطرح کنند یا بخشی از آن را پیرو نقد شخصی خود در صفحات اجتماعی منتشر کنند.

محبوب‌ترین و پرفروش‌ترین نوشته کوئلیو رمان کیمیاگر به حساب می‌آید. این کتاب قصه‌ای تمثیلی از سفر چوپانی به نام سانتیاگو از جنوب اسپانیا به اهرام مصر را دنبال می‌کند. در طول 20 سال گذشته نسخه‌های مصور متعددی از کیمیاگر منتشر شده‌اند. نظر شما در مورد بهترین و پرفروش ترین کتاب های 2022 چیست؟ لطفا نظرات خود را در بخش کامنت با تکراتو و سایر کاربران در میان بگذارید. از بهترین کتاب‌های عاشقانه 2022 که در این مطلب آمده است می‌توان به تصنیف عشق و شکوه، سیر عشق و عشق زشت اشاره کرد.

۱. دُن کیشوت؛ ۵۰۰ میلیون نسخه

کتاب حقیقت که از بهترین و پرفروش ترین کتاب های 2022 به شمار می‌رود، داستانی ترکیبی از عشق و عاشقی، معما و قتل است. شخصیت اصلی داستان نویسنده جوانی به نام لوون اشلی بوده که با ورود به زندگی فردی به نام جرمی به اسرار زندگی مرموز و خونین او پی می‌برد. شاهکار ابدی گابریل گارسیا مارکز که به عقیده بسیاری افراد یکی از ۳ رمان برتر تاریخ است رتبه ۲۱ام لیست ما را از آن خود کرده است.

رمان پرفروش نیویورک تایمز

کتاب عادت‌های اتمی در سال 2018 منتشر شده است و با قرار گرفتن در رده دوم کتاب‌های پرفروش امسال، بار دیگر ارزش ادبی خود را توانسته ثابت کند. این کتاب یکی از بهترین کتاب های معاصر است که پس از 65 سال همچنان بعنوان یکی از بهترین و پرفروش ترین کتاب های جهان شناخته می شود. این رمان در سال 2003 از سوی مجله تایمز بعنوان یکی از 100 رمان برتر تاریخ معرفی شد. هولدن نماد هر فردی است که در دنیای پر زرق و برق اکنون بدنیال هویت اصلی خود می گردد. کتاب کاست اثر ایزابل ویلکرسون از کتب پرطرفدار، پرفروش و تحسین شده سال 2020 است. درون مایه داستان این کتاب پرفروش که از پرفروش ترین کتاب های دنیا است، نژاد پرستی و اثرات مخرب آن بر جامه آمریکاست.

علاوه بر این با توجه به اینکه دن کیشوت در اوایل قرن هفدهم میلادی منتشر شده، پرفروش بودن آن اصلا چیز عجیبی نخواهد بود. کتابی که خود آگاتا کریستی آن را سخت ترین و در عین حال بهتری اثری که خلق کرده می‌داند. ملکه جنایت (لقبی که به آگاتا کریستی می‌دهند) با نگارش این کتاب توانسته بسیاری از نویسندگان بعد از خود را تحت تاثیر قرار دهد.

خبرگزاری میزان – تایکا وایتیتی تصمیم گرفته از کتاب مصور اینکال اقتباس کند که آلخاندرو خودروفسکی همراه موبیوس، هنرمند فرانسوی در اواخر سال‌های ۱۹۷۰ آن را نوشت. نگاهی به پرفروش‌ترین کتاب‌ها در سال ۲۰۲۱ نشان می‌دهد که اقبال به آثاری که رنگ و بوی تاریخی و سیاسی دارد، بیشتر از دیگر کتاب‌ها بوده است. – اخبار فرهنگی – به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم، منابع مختلف در آستانه آغاز سال جدید میلادی اقدام به انتشار پرفروش‌ترین کتاب‌ها در سالی که گذشت، کرده‌اند….

پرفروش‌های فلسفه و منطق

«کاثیا»، پنجمین جلد از مجموعه رمان هفت جن در نمایشگاه کتاب عرضه شده است. نویسنده در این مجلد به نقد عرفان‌های کاذب پرداخته و تار و پود اثرش را با ولایت اهل بیت(ع) آمیخته است. به گزارش مشرق،‌ «هفت جن»، نام مجموعه رمانی است فانتزی به قلم امیر کوره‌چی که توسط انتشارات کتابستان منتشر می‌شود. چاپ چهارم کتاب پرفروش تاریخ مستطاب در آستانه 13 آبان توسط نشر شهید کاظمی روانه بازار شد، موارد مندرج در کتاب مستند بوده و به علاقه مندان توصیه می شود آن را مطالعه کنند.