7 راه برای استفاده از الکترون های رایگان برای بهبودی


فهرست مطالب[Hide][S،w]

راه‌های زیادی برای مهار قدرت الکترون‌های آزاد برای کاهش چشمگیر و سریع التهاب سیستمیک بدنی «بی‌صدا» یا دردناک.

الکترون های آزاد کاهش دهنده التهاب قبل و بعد از ع، های ترموگرافی

امروزه التهاب یکی از شایع‌ترین دلایل همه‌گیری بیماری مزمن است.

از این رو، عاری از التهاب بافت های بدن از اهمیت ویژه ای برخوردار است و در وهله اول دلیل اصلی برای دنبال ، یک سبک زندگی سالم و رژیم غذایی سنتی است.

مشکل اینجاست که تا زم، که یک بحران سلامتی ظاهر نشود، به ندرت متوجه یک مشکل زیر رادار با التهاب می شود، مگر اینکه فرد به شدت با بدن هماهنگ باشد.

شاید ساده ترین راه برای اطمینان از اینکه التهاب به حداقل می رسد، مهار منظم الکترون های آزاد است که التهاب را در هر کجای بدن که ممکن است در بدن وجود داشته باشد، اتصال کوتاه می کند.

راه‌های مختلفی برای استفاده از قدرت الکترون‌های آزاد برای کاهش التهاب وجود دارد که در زیر به آن‌ها می‌پردازم.

اما ابتدا اجازه دهید در مورد چرایی نیاز به این الکترون های آزاد در وهله اول صحبت کنیم.

چرا بدن به الکترون های رایگان نیاز دارد؟

علم اساسی پشت نیاز به الکترون آزاد این است که سطح زمین دارای بار منفی است. این برخلاف بدن ماست که تمایل به تجمع بارهای مثبت بیش از حد دارد.

داشتن بار مثبت بیش از حد در بدن ما می تواند باعث اختلال در عملکرد سلولی شود که منجر به افزایش استرس ا،یداتیو ناشی از رادیکال های آزاد بیش از حد می شود، که به آبشاری از پاسخ التهابی معروف است.

مهار الکترون های آزاد به بدن اجازه می دهد تا این بارهای مثبت اضافی را با یک بار منفی مربوطه جفت کند و فوراً اثرات التهابی را خنثی کند.

آنقدر سریع اتفاق می افتد که دانشمندان حتی نمی توانند آن را اندازه گیری کنند!

خنثی ، بارهای مثبت اضافی

ساده ترین و سریع ترین راه برای خنثی ، بار مثبت اضافی در بدن، راه رفتن با پای برهنه روی زمین تمیز و اسپری نشده است. این تماس مستقیم با زمین را ارتینگ یا ارتینگ می نامند.

در زیر ع، ترموگرافی از التهاب بدن فرد قبل و بعد از ارتینگ را مشاهده می کنید.

توجه داشته باشید که چگونه رنگ‌های گرم/گرم که نشان‌دهنده التهاب هستند، پس از مدت کوتاهی زمین‌گذاری، به‌طور محسوسی نسبت به رنگ‌های سردتر خاموش می‌شوند.

در اصل، استفاده از نیروی الکترون‌های آزاد به سرعت محیط داخلی مطلوب‌تری را در بدن ایجاد می‌کند. علاوه بر کاهش التهاب، مزایای آن شامل بهبود خلق و خو و سطح انرژی، خواب آرام تر عمیق تر و کاهش یا از بین بردن درد است.

به ،وان یک گواهی شخصی، چند ماه پیش دردی مرموز در پای چپم داشتم. من آسیبی ندیدم و مشکلی مانند التهاب کف پا وجود نداشت.

من فکر کردم که ارتینگ ممکن است به آن کمک کند حتی اگر بیشتر روز در خانه خود زمین باشم. بنابراین، شروع به تلاش کردم تا حداقل 10 دقیقه در روز پابرهنه در بیرون راه بروم. از طرف دیگر، هنگام مطالعه روی یک صندلی روی چمن می‌نشستم و پاهای برهنه‌ام زمین را لمس می‌کرد.

در عرض چند روز، درد به طور چشمگیری کمتر شد و در عرض چند هفته کاملاً ناپدید شد و برنگشت (هنوز در حال ارتینگ هستم).

فرد مبتلا به التهاب قبل و بعد از اتصال زمین

علم کاهش التهاب با الکترون های آزاد

علم این که چگونه الکترون های آزاد التهاب را با عجله خنثی می کنند، به بهترین وجه در این مستند پوشش داده شده است فیلم زمین زدن. شما می تو،د آن را در اینجا به صورت رایگان تماشا کنید با حسن نیت ارائه شده از Solari Report. (1)

توضیح افسانه‌ای درباره علم کاهش التهاب توسط الکترون‌های آزاد در ساعت 27:20 شروع می‌شود، اما من به شدت توصیه می‌کنم که از ابتدا کل سند را تماشا کنید.

راه های زیادی برای مهار الکترون های آزاد!

راه رفتن روی زمین برهنه، با نام مستعار «زمین‌سازی»، شاید ساده‌ترین و در دسترس‌ترین راه برای دریافت تزریق عظیم الکترون‌های آزاد برای اتصال کوتاه پاسخ التهابی در بدن باشد.

با این حال، تعدادی راه دیگر برای دسترسی به الکترون های آزاد با بار منفی برای جفت شدن و خنثی ، بارهای مثبت اضافی در بدن وجود دارد.

تمام روش هایی که من می شناسم در زیر لیست شده اند. توصیه من این است که تا جایی که می تو،د، هر چند وقت یکبار از آنها استفاده کنید!

راه رفتن با پای برهنه روی زمین اساسی ترین و ضروری ترین راه برای مهار الکترون های آزاد برای کاهش التهاب است.

اگر در منطقه یا آب و هوایی زندگی می کنید که این کار دشوار است، حداقل روی کفش هایی سرمایه گذاری کنید که زیره چرمی دارند. این تضمین می کند که حداقل زم، که در خارج از خانه راه می روید زمین می شوید.

کفش‌های ،تیکی و کف مصنوعی برای سلامتی ما بسیار مضر هستند، اگر هرگز برای اتصال زمین به ،وان یک اقدام متقابل حیاتی وقت نگذاریم.

شنا در آبهای طبیعی

شنا در آب‌های تمیز و طبیعی مانند رودخانه‌ها، چشمه‌ها، دریاچه‌ها و اقیانوس‌ها راهی فوق‌العاده برای زمین‌کشیدن و جذب الکترون‌های آزاد در بدن است.

هنگامی که شنا می کنید، فقط پاهای شما زمین نیستند، بلکه تمام بدن شماست! بنابراین، شنا در آب های طبیعی پتانسیل افزایش مزایای الکترون آزاد را دارد.

راه مورد علاقه من برای لذت بردن از آن شنا ، در بسیاری از چشمه های طبیعی و سرد اینجا در فلوریدا است.

توجه داشته باشید که شنا ، در است،های ک،دار همان اثری را نخواهد داشت که مواد شیمیایی موجود در است، برای این فرآیند مضر هستند. این مورد حتی اگر است، داخل زمین باشد نیز صادق است.

زمین زدن در داخل خانه شما

اگر خانه شما یک طبقه است و مستقیماً با دال پایه و بدون فضای ،یدن در تماس است، در واقع می تو،د داخل خانه خود را زمین کنید.

با این حال، فقط انواع خاصی از کفپوش ها برای این منظور من، هستند. بتن بدون مهر و موم، سنگ، کاشی بدون لعاب و فرش های 100% پشم شاید بهترین گزینه باشند. (2)

کفپوش های چوبی مهر و موم شده علیرغم اینکه یک ماده طبیعی هستند زمین نمی شوند.

اگر در طبقه همکف زندگی نمی کنید یا خانه ای با زیرزمین یا فضای ،یدن در زیر آن ندارید، می تو،د با استفاده از ورق های زمین در شب هنگام خواب جبران کنید.

توجه داشته باشید که کاهش اثر التهابی زمین کمتر از ارتینگ است. به عبارت دیگر، شما به اندازه ای که پای برهنه شما مستقیماً با زمین تماس پیدا می کند، تنها با اتصال زمین، الکترون آزاد دریافت نمی کنید.

از این رو، اتصال زمین در داخل خانه شما فوق العاده است، اما جایگزین کاملی برای ارتینگ نیست.

باغب، بدون دستکش

باغب، بدون دستکش (یا دستکش ساخته شده از چرم) چیزی است که من آن را “ارتینگ مع،” می نامم.

شما به جای کف پا، الکترون های آزاد را از طریق دست برهنه دریافت می کنید.

اگر حتماً باید با دستکش باغب، کنید، مراقب “چرم میکروفیبر” باشید زیرا در واقع نوعی چرم مصنوعی است!

در آغوش گرفتن یک درخت

در حالی که “در آغوش گرفتن” در زبان مدرن یک اصطلاح تحقیرآمیز است، در واقعیت، به هر یک از ما یک راه آسان برای جذب تعداد زیادی الکترون از ،مت های مختلف بدن به طور همزمان ارائه می دهد.

بنابراین، اگر نمی‌تو،د در آب‌های طبیعی شنا کنید یا با پای برهنه روی زمین راه بروید، به جای آن «حمام ، در جنگل» را در نظر بگیرید.

درختان یک جریان ثابت از ولتاژ تولید می کنند که حتی می تواند برای ،وجی الکتریکی آنها مهار شود. (3)

برای ،مت هایی از بدن که با درخت در تماس هستند، مطمئن شوید که لباس از مواد 100٪ طبیعی مانند پنبه، پشم یا بامبو ساخته شده است. ترجیحاً درخت را با پوست ، تا حد امکان لمس کنید.

دست زدن و نوازش حیوانات

تا به حال فکر کرده اید که چرا نوازش حیوانات اینقدر درم، است؟

آیا ممکن است ما الکترون های آزاد زیادی را از طریق دست های خود به بدن خود دریافت کنیم، که فرآیند التهابی را کوتاه می کند؟

اگر حیوان خانگی شما در حالی که او را نوازش می کنید بیرون روی زمین دراز کشیده است، خیلی بهتر است! به این ترتیب، بدن آنها به ،وان یک مجرای الکتریکی برای بدن شما عمل می کند و یک راه غیر مستقیم برای “زمین” است.

در آغوش گرفتن افراد دیگر

همانند حیواناتی که درختان را در آغوش گرفته و نوازش می کنند، در آغوش گرفتن عزیزان نیز منبعی از الکترون های آزاد کاهش دهنده التهاب است.

در آغوش گرفتن در ساحل در حالی که هر دو در حال زمین شدن هستید موثرترین زمان برای در آغوش گرفتن خواهد بود، اما حتی اگر زمین نباشد، همچنان می تو،د الکترون های آزاد را بین خود به اشتراک بگذارید.

این یکی از دلایلی است که چرا ماساژ و سایر درمان های دستی بسیار مفید است.

به طور خاص، اگر فردی بیمار است، در آغوش گرفتن او یا به سادگی گرفتن دستانش می تواند الکترون های آزاد خود را به بدن او اهدا کند تا به م،ای واقعی کلمه به بهبودی او کمک کند!

قبلاً در مورد اینکه چگونه وقتی بچه‌هایم نوزاد و نوپا بودند، آنها را تا زم، که لازم بود در آغوش می‌گرفتم تا احساس راحتی کنم و مقداری از گرما را با بدنم جذب کنم تا آنها را خنک کنم، نوشته‌ام. قابل توجه است که بارها و بارها این امر می تواند به سرعت تب های دوران کودکی را بشکند.

به نظر من اهدای الکترون آزاد به بدن من حداقل تا حدی دلیل این بود که این کار تا این حد درم، بود.

نتیجه

به طور خلاصه، یافتن راه هایی برای مهار قدرت الکترون های آزاد در محیط طبیعی ما برای سلامتی ضروری است.

شاید ساده ترین و موثرترین راه برای انجام این کار، ارتینگ منظم با پای برهنه راه رفتن روی زمین باشد. (4)

با این حال، تعدادی راه دیگر برای جذب الکترون های آزاد برای نفی بار مثبت اضافی در بدن وجود دارد که به سادگی نوازش حیوانات و در آغوش گرفتن عزیزان است.

بنابراین، قبل از ،ج ، پول زیاد برای درمان‌های جایگزین یا مکمل‌هایی که مدعی کاهش التهاب هستند، چند مورد از این استراتژی‌های برداشت الکترون رایگان در بالا را امتحان کنید که هیچ هزینه‌ای ندارند و از نظر علمی ثابت شده‌اند که بسیار مؤثر هستند.

منابع

(1) فیلم زمین زدن

(2) بهترین مواد کفپوش برای زمین های داخلی

(3) برق برداشت شده از درختان

(4) ارتینگ


منبع: https://www.thehealthy،meeconomist.com/،w-to-use-free-electrons-inflammation/