20 دستور العمل موز سالم | غذای سالم و شاد


تصویر pinterest برای 20 دستور العمل موز سالم
تصویر pinterest برای 20 دستور العمل موز سالم
تصویر pinterest برای 20 دستور العمل موز سالم
تصویر pinterest برای 20 دستور العمل موز سالم

20 تا از بهترین ها دستور العمل های موز سالم این برای همه شما با تعدادی موز روی پیشخوان است که منتظر استفاده هستند! من شما را تحت پوشش قرار داده ام. در این لیست همه چیز از نان موز شکلاتی دوبل گرفته تا جو موز شبانه را خواهید یافت.

تصویر pinterest برای 20 دستور العمل موز سالم

بهترین دستور العمل های موز سالم

هر بار که وارد آشپزخانه ،ی می شوم، یک دسته موز روی میز است. آنها جزء اصلی آشپزخانه هستند، درست است؟! آنها مقرون به صرفه، خوشمزه و میوه ای هستند که همه می توانند از آن استفاده کنند. می تو،د با آنها پخت کنید، آنها را در اسموتی قرار دهید، آنها را به بلغور جو دوسر اضافه کنید، و بسیاری از کاربردهای دیگر.

به کانتر خود نگاه کنید و اگر مقداری موز دیدید به من بگویید! التماس میکنن با پختن؟! من مطمئن هستم که آنها هستند و من امروز اینجا هستم تا برخی از دستور العمل های موز سالم مورد علاقه خود را با شما به اشتراک بگذارم.

بله، البته، من دستور العمل های نان موزی بسیار شگفت انگیزی دارم (مانند نان موز سالم مورد علاقه من). اما لازم نیست همه دستور العمل های موز نان موز باشد! من عاشق استفاده از آنها در اسموتی ها، جو دو سر شبانه، کلوچه ها و توپ های انرژی هستم. آنها همه کاره هستند و ارزش غذایی زیادی به برخی از دستور العمل های مورد علاقه ما اضافه می کنند. بیایید کمی بیشتر در مورد موز بیاموزیم!

آیا موز سالم است؟

موز سرشار از مواد مغذی است! به همین دلیل است که آنها به تنهایی یا زم، که آنها را در دستور العمل های موز مورد علاقه خود قرار می دهید یک میان وعده عالی هستند. در اینجا چیزی است که باعث می شود یک موز چنین باشد سوپر غذای سرشار از مواد مغذی!

  • بسته بندی شده با پتاسیم: پتاسیم یک ماده مغذی مهم برای ،، از شماست که دوست دارید بدن خود را حرکت دهید! استخوان های سالم را تقویت می کند، به ماهیچه های شما کمک می کند و به کنترل فشار خون کمک می کند.
  • پر از فیبر: فیبر برای هضم سالم ضروری است و به شما کمک می کند برای مدت طول، تری احساس سیری کنید. و این باعث می شود که موز یک میان وعده عالی برای زم، که در تلاش برای کاهش یا حفظ وزن هستید.
  • انتخاب کربوهیدرات مثبت: موز منبع سالم کربوهیدرات است! این کربوهیدرات های مثبت به شما انرژی زیادی برای گذراندن روز می دهند.
  • به علاوه مقدار زیادی ویتامین و مواد معدنی: موز مک، عالی برای کمک به دریافت دوز روزانه ویتامین B6، C، A و منیزیم است.

نحوه نگهداری صحیح موز

یکی از چیزهای دشوار در مورد موز این است که می توانند خیلی سریع برسند! که لذت بردن از آنها را به تنهایی سخت تر می کند، اما آنها را برای پخت دستور العمل های موز عالی می کند. هنگامی که موز شروع به رسیدن و قهوه ای شدن می کند، برای نان، کلوچه و کلوچه شیرین تر و فوق العاده می شود.

بنابراین وقتی آنها شروع به قهوه ای شدن می کنند، آ، دنیا نیست، اما من همچنان دوست دارم آنها را برای میان وعده هم زرد نگه دارم. در اینجا چند نکته برای نگهداری موز برای تازه و خوش طعم نگه دارید تا هر طور که می خواهید از آنها لذت ببرید.

  • موز را در جای خشک و خنک نگهداری کنید. در حالت ایده آل، این نقطه نیز نباید در معرض نور مستقیم خورشید باشد.
  • موز را جدا کنید. ش،تن خوشه باعث کاهش سرعت رسیدن می شود.
  • آنها را از سایر میوه ها دور نگه دارید. نگهداری در کنار سایر میوه های رسیده باعث می شود که موز زودتر برسد.

آیا می توانم موز را فریز کنم؟

بله، می تو،د موز را فریز کنید! همه ما آنجا بوده ایم – یک دسته موز رسیده داریم و فرصتی برای پخت فوراً با آنها نداریم. خیلی اوقات این اتفاق می افتد، اما من راه حل عالی برای شما دارم!

فریز ، موز یک راه عالی برای نگهداری آنها تا زم، است که آماده استفاده از آنها در این دستور العمل های موز شوید. همیشه ابتدا آنها را پوست بگیرید و سپس در یک کیسه پ،تیکی قرار دهید. موز را بر،ب بزنید و تاریخ بگذارید و سعی کنید ظرف 3 ماه از آنها استفاده کنید.

همیشه موز یخ زده را قبل از پختن با آنها آب کنید. اما آنها را برای زم، که می خواهید در اسموتی استفاده کنید، در حالت یخ نگه دارید! یک موز یخ زده = یک اسموتی کاملا خامه ای. این مورد علاقه من است!

دستور العمل موز سالم به صورت گرد

در اینجا 20 مورد از دستور العمل های موز مورد علاقه من است! من نمی توانم منتظر بمانم تا بشنوم کدام یک را بیشتر دوست دارید. من مطمئن نیستم که بتوانم مورد علاقه خود را انتخاب کنم، می تو،د؟!

یک تکه بلغور جو دوسر پخته با تزئین موز و زغال اخته به اضافه یک قطره کره بادام زمینی

بلغور جو دوسر پخته با بلوبری موز

این بلغور جو دوسر پخته شده با بلوبری یک صبحانه آسان و سالم است که شما را در تمام صبح سیر نگه می دارد! یک دسته در روز یکشنبه برای یک صبحانه سریع در تمام طول هفته درست کنید!

تکه های شکلاتی نان موز که برش داده شده و روی کاغذ روغنی روی میز گذاشته شده است.

میله های جو دوسر با نان موز پخته شده

بلغور جو دوسر با نان موز پخته شده – مملو از جوی مغذی و به طور طبیعی با موز و افرا شیرین شده است. این میله‌های بلغور جو دوسر پخته شده، یک صبحانه، میان‌وعده یا دسر سالم و خوشمزه را درست می‌کنند.

دو شیشه با پروتئین موز یک شبه جو دوسر روی یک تخته برش چوبی

پروتئین جو دوسر شبانه

این جو دوسر پروتئینی شبانه با موز صبحانه من،ی است که می خواهید چیزی سالم، سیر کننده و آسان درست کنید.

گرانولای تیره و سرخ شده با تکه های موز خشک شده روی تخته برش چوبی

طرز تهیه گرانولا نان موز آسان

طرز تهیه گرانولای نان موزی آسان و سالم که مملو از طعم موز است و درست ، آن فقط 30 دقیقه زمان می برد! گرانولای ترد به خوبی با برش های موز نرم هماهنگ می شود. این یک دمنوش موز است!

یک بشقاب توپ های انرژی زا نان موزی

بدون پخت نان موز توپ های انرژی

توپ‌های انرژی‌زای نان موز که طعمی شبیه به تکه‌ای از نان موزی مورد علاقه شما دارد. ساخته شده با 8 ماده، مملو از مواد مغذی و پروتئین بالا – این لقمه های بدون انرژی پخت یک میان وعده شیرین است که باید درست کنید!

یک کیک سه لایه بدون یخ با گل به ،وان تزئین روی پایه کیک چوبی و مرمری

بهترین دستور کیک مرغ مگس خوار با پنیر خامه ای سبک

به دنبال تهیه کیک موزی هستید؟ این بهترین دستور پخت کیک مرغ مگس خوار است که با پنیر خامه ای سبک تهیه شده است. این کیک خانگی ک،یک با آناناس، موز و دارچین پر شده است – بسیار مرطوب و سبک.

یک سینی مافین پر از مافین مغز موز

مافین آجیلی موز لاغر

همه به دستور پخت کلوچه موزی ک،یک نیاز دارند و این مافین های آجیلی موزی لاغر هستند! مرطوب، خوشمزه، شیرین شده با عسل، و تنها 205 کا،ی!

میز مافین که با طعم شکلات و موز مرمر شده است

کلوچه موز شکلاتی مرمری مرطوب و سالم دیوانه

کلوچه موز شکلاتی سالم که به طور طبیعی با شربت افرا شیرین شده است، تنها 115 کا،ی دارد. این مافین های مرمری مرطوب دارای چرخشی از شکلات و موز در هر لقمه هستند. درست ، آن ها آسان است – برای صبحانه، صبحانه آ، هفته یا میان وعده من، است.

سه عدد مافین چیده شده و روی یکی لقمه ای از آن گرفته شده است

بهترین مافین های موز شکلاتی دوبل لاغر

این مافین های موز شکلاتی دوبل لاغر، مافین های رویاهای شما هستند! دستور العمل مافین موز سالم و بدون شکر تصفیه شده که به طور طبیعی با شربت افرا مملو از شکلات شیرین شده است.

دو اسموتی که به رنگ زرد کم رنگ با چاشنی توت فرنگی و کیوی هستند

اسموتی انبه گرمسیری

این اسموتی خامه ای انبه گرمسیری پر از طعم های تازه و گرمسیری است که شما را مستقیماً به ساحل می برد!

اسموتی موکا رنگ در لیوان با چیپس شکلات و موز با نی تزیین

کافه موکا اسموتی

کافه موکا اسموتی یک راه خوشمزه برای شروع صبح شما است. این اسموتی موکا با موز، ماست، اسپرسو و شیر بادام شکلاتی درست می شود. بسته بندی شده با 30 گرم پروتئین در هر وعده!

دو لیوان با اسموتی بنفش تیره و بلوبری و ن،ا به ،وان چاشنی

دستور تهیه اسموتی کلم بلوبری با پروتئین بالا

این شیک پروتئینی سریع، آسان و سالم میوه ای و خوشمزه است! بدن خود را با انرژی و مواد مغذی با لذت بردن از یک اسموتی کلم بلوبری با پروتئین بالا.

یک اسموتی صورتی کمرنگ در یک لیوان با نی روی تخته برش چوبی

اسموتی موز توت فرنگی آسان

این اسموتی شیرین و خامه ای موز توت فرنگی به راحتی درست می شود. این یک صبحانه یا میان وعده فوق العاده با طراوت است که سرشار از پروتئین و فیبر است! حتما عاشقش میشی

کاسه اسموتی سبز با تکه های موز، توت فرنگی، گرانولا و کره بادام زمینی

طرز تهیه کاسه اسموتی سبز

یک کاسه اسموتی سبز با فیبر خوشمزه که به راحتی می تو،د آن را سفارشی کنید. صبحانه، ناهار، یا میان وعده بعد از تمرین کامل سالم!

یک کاسه اسموتی قرمز تیره با کیوی، تکه‌های موز، انواع توت‌ها و نارگیل ،د شده

کاسه اسموتی بری موز

این کاسه اسموتی سالم راهی با طراوت برای افزودن پروتئین، فیبر، میوه ها و سبزیجات به صبحانه شماست. به علاوه، شما به راحتی می تو،د رویه ها را سفارشی کنید!

یک بشقاب پنک شکلاتی با تکه های موز و شربت افرا

پنکیک شکلاتی پروتئینی

این پنکیک شکلاتی و موزی آسان با طعم کاکائو و مقدار زیادی پروتئین بسته بندی شده است!

3 تکه نان موز برش خورده با تراشه شکلات که به صورت عمودی برج شده است

نان کدو تنبل موز سالم با چیپس شکلاتی

این دستور پخت نان کدو تنبل موزی سالم مملو از چیپس های شکلاتی است! این نان مرطوب، خوشمزه و کاملاً بهترین نان موز کدو تنبلی است که تا به حال داشته اید.

یک تکه نان موزی با چیپس های شکلاتی کوچک روی آن

نان موز شکلاتی دوبل

این نان موز شکلاتی دوتایی فوق العاده مرطوب است، با طعم غنی شکلاتی پر شده است و تنها 196 کا،ی در یک تکه دارد. دستور العمل کامل صبحانه (یا دسر) سالم!

یک تابه نان با نان موز و یک موز برش خورده از طول روی نان، روی یک قفسه خنک کننده در کنار حوله

بهترین دستور پخت نان موز سالم

این دستور پخت نان موزی سالم فقط به چند ماده ساده نیاز دارد و بهترین نان موزی را درست می کند! یک نان موزی مرطوب و خوش طعم که دوستش خواهید داشت!

نان موز برش خورده آرد بادام از بالا نشان داده شده است

بهترین نان موز آرد بادام

این سالم طرز تهیه نان موز آرد بادام نان موزی بدون گلوتن مورد علاقه من است. این دستور یک نان موزی مرطوب و خوشمزه درست می کند که تمام خانواده شما آن را دوست خواهند داشت. این یک نان صبحانه خوش طعم سرخپوشان و بدون گلوتن است!

دستور غذا را از دست ندهید

فیس بوک | توییتر | پینترست | BLOGLOVIN | اینستاگرام
منبع: https://www.joyfulhealthyeats.com/20-healthy-banana-recipes/

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار برچسب خورده با