برنامه غذایی سالم ۷ روزه (۱۶ تا ۲۲ ژانویه)


ارسال شده 13 ژانویه 2023 توسط جینا

این پست ممکن است حاوی پیوندهای وابسته باشد. خط مشی افشای من را بخو،د.

یک برنامه غذایی 7 روزه رایگان و انعطاف پذیر برای کاهش وزن شامل ایده های صبحانه، ناهار و شام و لیست ،ید. همه دستور العمل ها شامل ماکروها و پیوندهایی به سازنده دستور العمل WW هستند تا امتیازات شخصی خود را دریافت کنید.

برنامه غذایی 7 روزه سالم

من خوشحالم که بگویم همه دستور العمل ها برای منع، کننده نکات برنامه WW به روز شده اند. با تشکر از همه شما برای صبر شما، ما چیزهای زیادی برای به روز رس، داشتیم! امتیازها در زیر ،وان دستور غذا به رنگ آبی نشان داده می شوند. و البته، بسیاری از شما می‌د،د که دستور العمل‌های من برای همه هستند، چه به دنبال 30 دستور غذای کامل، دستورهای گیاه‌خواری، دستور العمل‌های پروتئین بالا، بدون لبنیات، دستور العمل‌های کم کربوهیدرات باشید یا فقط به دنبال خوردن دستور العمل‌های سالمی باشید که تمام خانواده‌تان از آن لذت خواهند برد.

با افزایش شدید قیمت مواد غذایی، بسیاری از ما مجبور به تنظیم، کاهش و/یا خلاقیت بیشتر در وعده‌های غذایی خود هستیم. یکی از بهترین راه‌ها برای ماندن در بودجه و حفظ عادات غذایی سالم، برنامه غذایی است. می‌تو،د با ثبت‌نام در Relish+ برنامه‌های غذایی ۵ روزه بودجه بیشتری دریافت کنید (یک دوره آزمایشی ۱۴ روزه رایگان در اینجا دریافت کنید!)

برنامه ریز غذا با طعم اسکی

برنامه ریز غذای نهایی Skinnytaste

من همچنین هیجان زده هستم که برنامه Skinnytaste Ultimate Meal Planner اکنون در دسترس است! برنامه ریز غذای مارپیچ 52 هفته ای دارای شبکه های برنامه ریزی هفتگی برای وعده های غذایی است که می تو،د در صورت تمایل آن ها را جدا کرده و در یخچال خود قرار دهید، یک برنامه غذایی 12 هفته ای، 30 دستور (15) دستور العمل جدید، و فهرست خواربار فروشی. من دوست دارم هفته ام را با قدرد،، تأیید و نیت شروع کنم، بنابراین فضایی را نیز برای آن در نظر گرفتم. امیدوارم شما هم مثل من این را دوست داشته باشید!

برنامه ریز غذای نهایی Skinnytaste

برنامه ریز غذا را از اینجا ب،ید:

نکته ای در مورد امتیازات شخصی WW:

تمام نکات دستور پخت به روز شده اند تا منع، کننده موارد جدید باشند برنامه WW، امتیاز در زیر ،وان دستور غذا نمایش داده می شود. را حفظ خواهم کرد دکمه نارنجی در کارت دستور غذا، روی آن کلیک کنید و شما را به وب‌سایت Weight Watchers می‌برد، جایی که می‌تو،د امتیاز WW را ببینید و آن را به روز خود اضافه کنید (فقط ایالات متحده، باید به حساب خود وارد شوید). تمام دستور العمل های کتاب آشپزی در فهرست کتاب آشپزی نیز به روز می شوند!

درباره برنامه غذایی

اگر در برنامه‌های غذایی من تازه کار هستید، من این برنامه‌های غذایی سالم و منعطف 7 روزه را به اشتراک گذاشته‌ام (شما می‌تو،د برنامه‌های غذایی قبلی من را در اینجا ببینید) که به‌،وان راهنما در نظر گرفته شده‌اند. اتاق تکان دادن فراوان برای شما غذای بیشتری اضافه کنید، قهوه، نوشیدنی ها، میوه ها، تنقلات، دسر، شراب و غیره یا دستور العمل ها را با غذاهایی که ترجیح می دهید عوض کنید، می تو،د دستور العمل ها را بر اساس دوره در فهرست جستجو کنید. بسته به اه،تان، باید حداقل 1500 کا،ی* در روز هدف بگیرید. هیچ اندازه ای برای همه وجود ندارد، این بر اساس اه،، سن، وزن و غیره متفاوت است.

همچنین یک لیست دقیق و سازمان یافته خواربار وجود دارد که ،ید مواد غذایی را بسیار آسان تر و استرس زا کمتری می کند. در پول و زمان خود صرفه جویی کنید. کمتر بیرون غذا می‌خورید، غذای کمتری را هدر می‌دهید و همه چیزهایی را که نیاز دارید در اختیار خواهید داشت تا شما را در مسیر درست نگه دارید.

در نهایت، اگر شما در فیس بوک به من بپیوندید انجمن فیسبوک Skinnytaste جایی که همه ع،‌های دستور پخت غذا را به اشتراک می‌گذارند، می‌تو،د به آن ملحق شوید اینجا. من عاشق تمام ایده هایی هستم که همه به اشتراک می گذارند! اگر می خواهید سوار شوید لیست ایمیل، تو می تو، اینجا مش، شوید بنابراین هرگز برنامه غذایی را از دست نمی دهید!

برنامه غذایی:

صبحانه و ناهار دوشنبه تا جمعه، برای سرو 1 نفر در نظر گرفته شده است، در حالی که شام ​​و همه وعده های غذایی در روزهای شنبه و یکشنبه برای خدمت به یک خانواده 4 نفره طراحی شده است. برخی از دستور العمل ها به اندازه کافی باقیمانده غذا را برای دو شب یا ناهار روز بعد تهیه می کنند. لیست مواد غذایی جامع است و شامل همه چیزهایی است که برای تهیه همه وعده های غذایی در برنامه نیاز دارید.

دوشنبه (16/1)
ب: تخم مرغ اسفناج و قارچ
L: سالاد تن نخود بیش از 2 فنجان اسفناج بچه
D: زیتی پخته شده در قابلمه فوری و 2 فنجان آرگولای بچه با 2 قاشق غذاخوری پارمزان ریش تراشیده و 2 قاشق چای خوری سبک
وینگرت

کل کا،ی: 1086*

سه شنبه (17/1)
ب: تخم مرغ اسفناج و قارچ
L: سالاد تن نخود بیش از 2 فنجان اسفناج بچه
D: Bisteces a la Mexicana با ¾ فنجان برنج قهوه ای

کل کا،ی: 950*

چهارشنبه (18/1)
ب: کاسه های پنیر کلبه مرزه
L: Soba Noodle Veggie Stir-Fry (دستور پخت x 2)
D: باقیمانده Bisteces a la Mexicana با ¾ فنجان برنج قهوه ای
کل کا،ی: 1100*

پنجشنبه (1/19)
ب: سالاد تخم مرغ ک،یک (½ دستور غذا) روی 1 برش نازک نان غلات کامل و یک پرتقال
L: Soba Noodle Veggie Stir-Fry
د: مرغ پیاز فرانسوی را روی گل کلم له شده تابه کنید
کل کا،ی: 1202*

جمعه (1/20)
ب: کاسه های پنیر کلبه مرزه
L: سالاد تخم مرغ ک،یک روی 1 برش نازک نان غلات کامل و یک پرتقال
د: سالاد سزار سالمون با گره های سیر آسان**

کل کا،ی: 989*

شنبه (1/21)
ب: ساندویچ صبحانه بیکن تخم مرغ و آووکادو
ل: سوپ عدس لبن،
د: شام بیرون

کل کا،ی: 629*

یکشنبه (1/22)
ب: وافل جو دو سر پر پروتئین با ½ موز ورقه شده و 1 قاشق غذاخوری کره بادام زمینی (ذوب شده)
L: سوپ عدس لبن، باقی مانده
د: سالاد میگو سرخ‌کننده هوای عالی با اسفناج و سالاد کدو حلوایی با گورگونزولا

کل کا،ی: 987*

*این فقط یک راهنما است، ،ن باید روزانه حدود 1500 کا،ی دریافت کنند. در اینجا یک ماشین حساب مفید برای ،ن نیاز کا،ی شما وجود دارد. من فضای زیادی را برای شما باقی گذاشته ام تا مواد غذایی بیشتری مانند قهوه، نوشیدنی، میوه، تنقلات، دسر، شراب و غیره اضافه کنید.
**دستور تهیه دوغ برای صبحانه شنبه.

*سند گوگل

<،on cl،="print-this-،on submit،on" onclick="PrintThis_63c18d56162fb()" onmouseover="jQuery('#print_this_63c18d56162fb').addCl،('print-this-،ver')" onmouseout="jQuery('#print_this_63c18d56162fb').removeCl،('print-this-،ver')">چاپ لیست ،ید

<،on cl،="print-this-،on submit،on" onclick="PrintThis_63c18d56162fb()" onmouseover="jQuery('#print_this_63c18d56162fb').addCl،('print-this-،ver')" onmouseout="jQuery('#print_this_63c18d56162fb').removeCl،('print-this-،ver')">چاپ لیست ،ید


منبع: https://www.skinnytaste.com/7-day-healthy-meal-plan-jan-16-22/